Poradnia Eskulap

czynna
od poniedziałku do piątku

godz. 8:00 - 18:00

 

 

Poradnia Eskulap posiada Certyfikat Akredytacyjny z Ministerstwa Zdrowia potwierdzający spełnienie  standardów akredytacyjnych dla POZ. Certyfikat nr 2018/P/14


SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19

Komunikat

Zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich Państwa, którzy otrzymują powiadomienie SMS o terminie szczepienia przeciw Covid o niepotwierdzanie tego SMSa telefonicznie. Tylko w dniu dzisiejszym (16.03.21) kilkadziesiąt osób dzwoniło w celu potwierdzenia wiadomosci SMS co skutkuje całkowitą blokadą lini telefonicznych i uniemożliwia dodzwonienie się innym pacjentom.

SZCZEPIENIE PRZECIW COVID-19

Punk szczepień przeciw COVID-19 w Poradni Eskulap  bedzie czynny 2 razy w tygodniu ( m.in we wtorki/piątki/ soboty) w godzinach 8:00-16:00.  Zmiany wynikają wyłacznie z terminów dostarczania szczepionek do Punktu. Każdorazowo Pacjenci umowieni na termin otrzymują SMS z terminem szczepienia ( I i II dawka).

W związku z możliwymi przesunięciami dostaw szczepionek do Punktów Szczepień pacjenci którzy mieli potwierdzony termin szczepienia, w takich sytuacjach,  bedą informowani o zmianie terminu szczepienia. 

 

Pacjent może zapisać się na szczepienie przez:

  •  Internetowe Konto Pacjenta (IKP) na   pacjent.gov.pl
  •  infolinię Narodowego Programu Szczepień Przeciw COVID-19 pod numerem 989
  • Inforlinia dla dzwoniących z zagranicy i operatorów nie obsługujących numerów specjalnych: +48 22 62 62 989.
  •  u lekarza, który wystawił e-skierowanie na szczepienie (opcjonalnie)
  •  bezpośrednio w punkcie szczepień w ESKULAP  telefon 696 570 523  w godzinach 10:00-16:00

 

 Przed szczepieniem prosimy o wypełnienie kwestionariusza z oświadczeniem  zamieszczonego ponizej:

KWESTIONARIUSZ WSTEPNEGO WYWIADU PRZESIEWOWEGO PRZED SZCZEPIENIEM COVID-19

Ważna informacja:  Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań ze strony 1 kwestionariusza jest pozytywna (TAK), szczepienie przeciw COVID-19 powinno zostać odroczone. Na szczepienie należy zgłosić się wtedy, gdy wszystkie odpowiedzi na ww. pytania będą negatywne (NIE). W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem realizującym szczepienia celem uzyskania dodatkowych informacji.

NARODOWY PROGRAM SZCZEPIEŃ

 

SZCZEPIENIE PRZECIWKO COVID - przydatne informacje w linku:   https://www.gov.pl/web/szczepimysie   

ZGŁOSZENIA NA SZCZEPIENIE - przydatne informacje w linku:   https://www.gov.pl/web/szczepimysie/zgloszenia

 

Zgłoszenie chęci szczepienia przeciw COVID-19   (formularz prowadzony przez MInisterstwo Zdrowia i NFZ)

COVID-19 - zwrotnik raka-informacje

 

Zgłoś chęć zaszczepienia się, wypełniając formularz.                                                                                               Kiedy szczepieniami zostanie objęta Twoja grupa wiekowa otrzymasz, na wskazany przez siebie adres e-mail, informację o tym, że zostało dla Ciebie wystawione e-skierowanie i możesz już się zapisać na szczepienie.                             Rejestracji na szczepienie możesz dokonać na kilka sposobów:                                                                             *poprzez e-rejestrację na pacjent.gov.pl,                                                                                                              *dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień 989                                                                                            * kontaktując się bezpośrednio z wybranym przez siebie punktem szczepień (tutajznajdziesz mapę i dane kontaktowe). Informacje o uruchomieniu szczepień dla kolejnej grupy wiekowej będą dostępne na gov.pl/szczepimysie oraz w mediach. Więcej informacji w artykule